Internetowa księgarnia EuroPrawo proponuje podręczniki akademickie i monografie naukowe wielu cenionych Autorów z dziedziny prawa krajowego, międzynarodowego i Unii Europejskiej. Oferta jest skierowana do szerokiego kręgu odbiorców: dla studentów i studentek europeistyki, stosunków międzynarodowych, politologii, ludzi nauki, polityków, urzędników administracji państwowej i samorządowej stykających się w codziennej pracy z przepisami prawnymi oraz wszystkich zainteresowanych książkami poruszającymi problematykę funkcjonowania wspólnoty europejskiej.

Ustrój Unii Europejskiej Ustrój Unii Europejskiej
Cena: 229,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Prawo gospodarcze Unii Europejskiej, wydanie 1 Prawo gospodarcze Unii Europejskiej, wydanie 1
Cena: 155,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Prawo Unii Europejskiej VADEMECUM, wydanie 2 Prawo Unii Europejskiej VADEMECUM, wydanie 2
Cena: 119,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Podręcznik prawa Unii Europejskiej Podręcznik prawa Unii Europejskiej
Cena: 99,00 zł
zawiera 5% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Prawo Unii Europejskiej - szeroki wybór podręczników

Instytut Wydawniczy EuroPrawo w swojej internetowej księgarni ma szeroki wybór podręczników dla studentów stacjonarnych i zaocznych do nauki prawa Unii Europejskiej. Oferta obejmuje książki akademickie poruszające kompleksowo kwestie dotyczące m.in. porządku prawnego obowiązującego w państwach członkowskich, funkcjonowania poszczególnych instytucji unijnych, kompetencji UE w stosunkach zewnętrznych, sprzężeń zwrotnych pomiędzy prawem narodowym a europejskim, zasad Jednolitego Rynku, sądowej kontroli przestrzegania regulacji wspólnotowych przez państwa członkowskie. Wszystkich studentów zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty podręczników i książek niezbędnych do nauki prawa Unii Europejskiej.

Podręczniki dla studentów prawa

Internetowa księgarnia EuroPrawo oferuje dla studentów prawa, ekonomii, kulturoznawstwa i pozostałych kierunków podręczniki poświęcone meandrom funkcjonowania Unii Europejskiej. W katalogu mamy wiele książek, opracowań zbiorowych, doktorskich i habilitacyjnych rozpraw, a także profesorskich monografii naukowych dotyczących problematyki związanej z poszczególnymi obszarami europejskiego prawa materialnego i procesowego. Studentom i studentkom polecamy również publikacje prezentujące przepisy krajowe i międzynarodowe. Oferowane w księgarni podręczniki i książki kompleksowo i wielowymiarowo omawiają poszczególne dziedziny i zagadnienia i są swoistym kompendium wiedzy na temat regulacji Unii Europejskiej, jak i ustawodawstwa narodowego oraz międzynarodowego.

Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl